Zo života katedry

Katedra financií vo voľnom čase organizuje rôzne akcie a utužuje zdravé pracovné vzťahy aj mimo fakulty.

Deň daňovej slobody 2017

Katedra financií sa v spolupráci so Slovenskou komorou daňových poradcov (SKDP) podieľala na organizácii výnimočného podujatia: Dňa daňovej slobody 2017.

dds1 dds2 dds3 dds4

Fotogaléria z podujatia EkF: DDS 2017

Katedrový teambuilding 2017

Katedra financií utužuje pracovné vzťahy aj mimo EkF v oddychovom turistickom duchu v prírode.

kf1 kf2 kf3 kf4

Fotogaléria z Katedrového Teambuildingu: KFEKF2017

Katedra financií na konferencii CEFE 2015

Katedra financií sa podieľala na organizácii konferencie a jednotlivý zamestnanci sa zúčastnili bohatého programu konferencie.

cefe cefe2 cefe3 cefe4

Fotogaléria z konferencie EkF: CEFE 2015

Katedra financií na športovom dni EkF

Aj katedra financií bola súčasťou športového dňa organizovaného Ekonomickou fakultou v Herľanoch.

sport sport2 sport3 sport4

Fotogaléria zo športového dňa Ekonomickej fakulty

Katedrová kapustnica

V decembri 2014 katedra organizovala vianočnú katedrovú kapustnicu spojenú so športovou aktivitou - bowlingom. Jednotliví víťazi v bowlingu boli ocenení viacerými hodnotnými cenami.

Kapustnica Kapustnica2 kapustnica3 kapustnica4

Fotogaléria z katedrovej kapustnice

Katedra financií na plese EkF

Členovia katedry financií sa každoročne zúčastňujú fakultného plesu a spolu s ostatnými zamestnancami Ekonomickej fakulty TUKE sú súčasťou imatrikulácie nových prvákov a zábavy pre ostatných študentov fakulty.

plesekf plesekf2 plesekf3 plesekf4

Fotogaléria z plesu ekonomickej fakulty

Dnes je: 06.05.2024. Katedra financií, Ekonomická fakulta TU v Košiciach.