Vzdelávacia činnosť

Katedra Financií zabezpečuje výuku v odboroch: Financie, bankovníctvo a investovanie, Verejná správa a regionálny rozvoj, Hospodárska informatika a Ekonomika a manažment verejnej správy. V rámci výuky je pre študentov zabezpečená podporova prostredníctvom e-learningového vzdelávania v prostredí Moodle, v ktorom sú študentom poskytované materiály a oznamy k cvičeniam a prednáškam.

Katedra financií zabezpečuje v akademickom roku 2015/2016 výuku v prvom stupni vysokoškolského štúdia (Bc.) v študiijnom programe Financie, bankovníctvo a investovanie (FBaI), Verejná správa a regionálny rozvj (VSaRR), Hospodárska informatika (HI) a Ekonomika a manažment verejnej správy (EaMVS) vo viacerých predmetoch.

Katedra financií zároveň v akademickom roku 2015/2016 zabezpečuje výuku v druhom stupni vysokoškolského štúdia (Ing.) v študiijnom programe Financie, bankovníctvo a investovanie (FBaI), Verejná správa a regionálny rozvj (VSaRR), Ekonomika a manažment verejnej správy (EaMVS) vo viacerých predmetoch.
Dnes je: 06.05.2024. Katedra financií, Ekonomická fakulta TU v Košiciach.